Blog Skycms

 • Konsultacje społeczne z wykorzystaniem głosowania on-line

  08 Września 2016

  Kluczowym aspektem każdego głosowania (np. konsultacji społecznych) jest zaangażowanie jak największej ilości osób, aby uzyskany wynik był jak najbardziej rzeczywisty, a tym samym wartościowy. Narzędziem, które może wpłynąć na zwiększenie udziału w głosowaniach jest przygotowany moduł głosowania on-line. Umożliwia on zagłosowanie bezpośrednio ze strony internetowej - za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego.

 • Sprawdź, czy Twoja strona jest dostosowana dla osób słabowidzących

  05 Września 2016

  Wdrożenie wersji graficznej dla słabowidzących pozwala na komfortowego przeglądania treści na stronie internetowej osobom niepełnosprawnym. Dodawane na bieżąco publikacje (np. aktualności), także powinny być tworzone z myślą o czytelnikach korzystających ze strony w wersji z uproszczoną szatą graficzną. Aby sprawdzić czy publikowana treść jest zgodna z technicznymi wymaganiami (standard WCAG 2.0), należy podczas edytowania strony skorzystać z przycisku „Walidacja WCAG”.

 • Nowy serwis internetowy SkyCMS

  12 Sierpnia 2016

  Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowego serwisu internetowego poświęconemu systemowi SkyCMS. Portal stanowi doskonałe źródło informacji związanych z modułami oraz funkcjonalnościami dostępnymi w systemie zarządzania treścią SkyCMS.  

 • Zmiany w sposobie powiązywania stron

  25 Lipca 2016

  Specjalnie dla Was uprościliśmy funkcję powiązywania stron. W nowej wersji można z poziomu edycji strony wykonać powiązanie z nową pozycją menu - nie ma już potrzeby opuszczania trybu edycji strony.

 • Nowy system wysyłania zgłoszeń

  19 Lipca 2016

  Niedawno uruchomiliśmy nowy system przesyłania zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem systemu zarządzania treścią SkyCMS. Formularz kontaktowy dostępny jest na stronie głównej panelu administratora w zakładce "Wyślij zgłoszenie". 

 • Głosowanie elektroniczne w ramach budżetu obywatelskiego

  17 Listopada 2015

  Zakończyliśmy z sukcesem trzy wdrożenia usługi elektronicznego głosowania na proponowane projekty do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego gmin: Przemyśl, Namysłów i Prudnik.