Sway.to

Sway.to to idealny sposób na szybkie zaplanowanie udanej wycieczki. Aplikacja pokieruje Cię do celu - nigdy nie zgubisz się na trasie! A jeśli nie masz pomysłu na podróż - skorzystaj z jednej z gotowych i sprawdzonych tras, za darmo!

sway-to.png

ZAPLANUJ SWOJĄ WYCIECZKĘ

Sway.to to taki Google Maps na sterydach. Pozwala nie tylko przeglądać listę obiektów w miejscu, do którego się wybierasz, ale też wybrać gotową wycieczkę z bazy przygotowanych przez nas, naszą społeczność i naszych ekspertów.

 

GOTOWE WYCIECZKI

Nie masz czasu albo ochoty samemu wymyślać planu wycieczki? A może wolisz podążać tropem doświadczonych podróżników i poszukiwaczy przygód? Sprawdź wycieczki przygotowane przez nas, naszych ekspertów i naszych użytkowników, starannie wyselekcjonowane po to, abyś mógł po prostu cieszyć się z wyjazdu.

 

SPECJALNIE DLA CIEBIE

Sway.to to usługa dla ludzi, którzy kochają podróże. Z nami szybko i łatwo zaplanujesz wymarzoną wycieczkę. Podpowiemy Ci gdzie spać, co jeść, co zwiedzać. Pokażemy miejsca, o których milczą przewodniki. To będzie najlepsza wycieczka Twojego życia!