Komunikacja i promocja

Integracja z facebook

Integracja z fanpage facebook

Polega na automatycznym publikowaniu aktualności ze strony www na tablicy Fanpage Facebooka.

Uprawniony redaktor strony zaznacza podczas publikacji opcję „Opublikuj na Fanpage” i nowa wiadomość natychmiast znajdzie się na Facebooku.

Opublikowany zostanie nagłówek, treść wstępu oraz zdjęcie z treści wstępu. Całość publikacji na Facebooku będzie odnośnikiem do treści aktualności na stronie www.

Skorzystaj z tej funkcji jeśli nie masz czasu na edycję fanpage facebooka.

 

Newsletter automatycznie powiadomi o nowościach

newsletter pozwala na automatyczne wysyłanie aktualności ze strony www

W pełni funkcjonalny moduł Newsletter pozwoli użytkownikom Twojego portalu być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami.

Newsletter można przygotować i wysłać w każdej chwili lub ustawić automatyczne wysyłanie wiadomości w określonym czasie po pojawieniu się nowych aktualności w portalu.

Automatyczny newsletter oszczędzi Twój czas!

 

Interaktywne formularze

Interaktywne formularze ePUAP

Strona www pozwala na obsługę prostych formularzy kontaktowych oraz zaawansowanych formularzy wariantowych np. deklaracji dotyczących odpadów komunalnych.

Dane zebrane poprzez formularze mogą być wysłane na wskazane adresy email lub zapisane w bazie danych i dostępne do pobrania w postaci uniwersalnego pliku arkusza kalkulacyjnego - CSV.

Formularze mogą być również zintegrowane z profilem zaufanym na platformie ePUAP i służyć do elektronicznego załatwiania spraw w urzędzie. 

 

Sondy i ankiety

System SkyCMS umożliwia publikowanie takich elementów jak np. sondy oraz ankiety. Zarówno pytanie jak i odpowiedzi do sondy można definiować samodzielnie, korzystając z panelu administratora.

Uczestnicy ankiety po wybraniu odpowiedzi są informowani o procentowym rozłożeniu udzielonych odpowiedzi w postaci czytelnego wykresu.

W panelu administracyjnym można również się dowiedzieć ile głosów zostało oddanych na poszczególne odpowiedzi.

Zaawansowane ankiety można obsłużyć przy użyciu modułu formularzy: Komunikacja i promocja,
a elektroniczne głosowania (np. w ramach budżetu obywatelskiego) obsługuje moduł: Głosowanie on-line

Sondy i ankiety on-line

 

Głosowanie on-line

głosowanie on-line - budżet obywatelski i konsultacje społeczne

Jak przeprowadzić skuteczne konsultacje społeczne? Odpowiedź jest prosta - przeprowadzić elektroniczne głosowanie.

Głosowanie może trwać jeden dzień lub kilka dni - aby zmaksymalizować liczbę oddanych głosów. Każdy oddany głos posiada unikalny identyfikator i każdy głosujący otrzyma potwierdzenie uczestnictwa w głosowaniu. Moduł może posiadać dodatkowo funkcję weryfikacji osób uprawnionych do głosowania. Głosować można za pomocą komputera lub urządzeń mobilnych - smartfonów i tabletów.

Podczas głosowania podawany jest na bieżąco wskaźnik frekwencji. Po zakończeniu głosowania wyniki można pobrać w pliku arkusza kalkulacyjnego CSV - do dalszego przetwarzania.

Moduł można wykorzystać również do przeprowadzenia głosowania w ramach budżetu obywatelskiego.

 

Elektroniczna rejestracja osób na szkolenia

Moduł rejestracji on-line uczestników na szkolenia

Organizujesz szkolenia? Jeśli tak to przydatny będzie moduł do elektronicznej rejestracji uczestników.

W module można tworzyć formularze do rejestracji na szkolenia, listy szkoleń aktywnych, zakończonych oraz przyszłych, określać dokładne daty rejestracji oraz zarządzać liczbą wolnych miejsc.

Po zakończeniu rejestracji listę uczestników można pobrać w postaci pliku CSV do dalszego przetwarzania.

 

Kanały RSS/Atom

Kanały RSS i Atom

Dodatek Kanał RSS/Atom umożliwia tworzenie kanałów nadawczych oraz odbiorczych RSS i Atom.

Można wybrać, które strony będą publikowane w kanale, dzięki któremu użytkownicy będą mieli na bieżąco dostęp do nowych informacji na stronie www.

 

Integracja podserwisów z portalem głównym

powiązane serwisy internetowe z automatycznym importem aktualności

Wyobraźmy sobie, że architektura systemu informacyjnego składa się z portalu głównego oraz wielu niezależnych podserwisów internetowych jednostek organizacyjnych. Na każdym z podserwisów np. szkoły, przedszkola lub domu kultury są publikowane aktualności, które są często powielane i publikowane na portalu głównym.

Często publikuje się tą samą informację wielokrotnie, tracąc niepotrzebnie czas i energię.

Rozwiązaniem tego problemu jest moduł powiązanych serwisów internetowych, który pobiera wszystkie aktualności ze stron jednostek do portalu głównego. Administrator portalu wybiera publikacje, które automatycznie trafią na portal główny wraz z przekierowaniem do pełnej treści publikacji na stronie jednostki.

Jakie są korzyści? - to oczywiste: mniej pracy, dużo aktualności na portalu głównym i więcej wizyt na stronach jednostek.

 

System szybkiego powiadamiania poprzez monitory prezentacyjne

System szybkiego powiadamiania poprzez monitory prezentacyjne

Dodatek do SkyCMS w połączeniu z monitorem prezentacyjnym lub wieloma monitorami przekazuje informacje graficzne , filmowe i tekstowe bezpośrednio z panelu zarządzania stroną www. Redaktor strony samodzielnie dobiera informacje multimedialne, które będą wyświetlać się na monitorach prezentacyjnych np.: aktualności ze strony www, slajdy w postaci grafik oraz filmy. Dodatkowo prezentacja na monitorze może być wyposażona w tekstowy pasek przewijany.

Każdym z monitorów można zarządzać odrębnie i dobierać do niego prezentowane informacje multimedialne. System obsługuje monitory o rozdzielczości FullHD

Doskonałe rozwiązanie do zastosowania jako tablica informacyjna w urzędzie, ośrodku sportu i rekreacji, w ośrodku kultury lub według indywidualnego pomysłu.

 

 

System wysyłania wiadomości SMS

System wysyłania wiadomości SMS

Dodatek w postaci powiadomień SMS umożliwia powiadamianie mieszkańców o sytuacjach kryzysowych i o ważnych wydarzeniach sportowych czy kulturalnych.

Moduł SMS może działać selektywnie np. powiadamiać tylko mieszkańców wybranej dzielnicy lub miejscowości o przerwach w dostawie wody lub prądu.

System działa jako usługa prepaid, co oznacza, że nie obciąża klienta miesięcznymi opłatami abonamentowymi. Po zakupieniu pakietu SMSów można wysyłać wiadomości do wyczerpania pakietu, następnie trzeba ponownie zasilić konto poprzez jednorazową opłatę za wybraną ilość wiadomości SMS.

Zapisywanie się i wypisywanie z usługi odbywa się w bardzo prosty sposób - poprzez stronę www.

 

 

Baza firm lokalnych (regionalny katalog firm e-biznes)

Baza firm lokalnych (regionalny katalog firm e-biznes)

Proponujemy dodatek e-biznes (baza firm lokalnych), który tworzy katalog regionalnych firm. Informacje o firmach mogą być dodawane i edytowane do katalogu bezpośrednio przez użytkowników zewnętrznych za pomocą elektronicznego formularza - bez konieczności zakładania konta. Administratorzy bazy firm otrzymują automatyczne powiadomienia o nowych i edytowanych wpisach do katalogu i w prosty sposób zatwierdzają je do publikacji.

Narzędzie wspomaga rozwój lokalnego biznesu niewielkim kosztem. Katalog firm lokalnych zawierający informacje tekstowe i graficzne (nazwa firmy, logo, informacje kontaktowe, opis działalności, zdjęcia produktów lub wykonywanych usług oraz przede wszystkim odnośnik do strony domowej firmy ma dodatkową wartość. Wspomaga pozycjonowanie strony firmy w wyszukiwarkach internetowych. Wartościowe odnośniki ze strony instytucji publicznej do strony domowej firmy pozwalają poprawić pozycję w wynikach wyszukiwania.

Niewielkim kosztem otrzymasz użyteczne treści na urzędowej stronie www promujące lokalny biznes niezależnie od wielkości firmy.

 

 

Integracja z Regionalnym Systemem Ostrzegania

Integracja z Regionalnym Systemem Ostrzegania

Więcej informacji wkrótce.