Multimedia

Filmy na stronie www

filmy odtwarzane na stronie www

Chcesz umieścić na stronie filmy? Nie ma problemu!

Kanał filmów umożliwia powiązanie strony www z kanałem utworzonym w serwisie YouTube. Filmy, które są umieszczane w YouTube od razu widoczne są na stronie internetowej. Filmy można odtwarzać bezpośrednio na stronie www. Można również definiować rozmiar okna odtwarzania oraz wielkość i układ miniatur dostępnych filmów.

Powiązany temat: Transmisja audio/video on-line wraz z archiwizacją filmów

 

Galerie zdjęć

responsywna galeria zdjęć dostosowana do tabletów i smartfonów

Publikowanie galerii zdjęć na stronie nigdy nie było łatwiejsze. Galerię zdjęć można tworzyć bezpośrednio z miejsca, w którym edytuje się treść publikacji. Wystarczy kliknąć w opcję "Menedżer plików", utworzyć nowy katalog i wgrać do niego paczkę zdjęć z dysku lokalnego - wybierając ich docelową rozdzielczość. W kolejnym kroku tworzymy nową galerię z wgranych zdjęć i wstawiamy ją do publikacji w dowolnie wybranym miejscu.

Galeria samodzielnie utworzy miniatury i wyrówna wielkości wgrywanych zdjęć do jednakowego rozmiaru. Dla wygody moduł pozwala na przeglądanie kolejnych zdjęć przyciskami klawiatury - i co bardzo ważne - galeria jest responsywna, bo dostosowuje się automatycznie do ekranów urządzeń mobilnych.

Opublikowanie na stronie nowoczesnej galerii zajmuje niecałą minutę!

 

Transmisja audio/video on-line wraz z archiwizacją nagrań

Moduł transmisji na żywo (on-line) sesji rady gminy oraz automatyczna archiwizacja nagrań

Filmy odtwarzane z biblioteki bezpośrednio na stronie www - to nowoczesne rozwiązanie. Dodajmy do tego jeszcze możliwość prowadzenia transmisji na żywo, a następnie automatyczne archiwizowanie nagrań w bibliotece filmów on-line. To wszystko potrafi system SkyCMS.

Do przeprowadzenia transmisji on-line wymagane jest zainstalowanie kamery cyfrowej stałopozycyjnej, ruchomej lub VR360 do przekazywania obrazu dookólnego. Moduł transmisji można wykorzystać do transmitowania obrad rady miejskiej lub innego wydarzenia.

Aby transmisja była na profesjonalnym poziomie zalecamy korzystanie z kamery VR360 oraz z nagłośnienia z systemu audio na sali. Zapewniamy kompleksowe rozwiązanie: oprogramowanie łącznie z montażem kamery.

Moduł transmisji zapewnia bezpieczeństwo poprzez dodatkowe wykonywanie kopii zapasowej nagrania na nośniku danych wbudowanym w kamerę. Transmisja odbywa się poprzez profesjonalne serwery streamingowe zlokalizowanie na terenie Polski

Nagranie z transmisji obrad rady miejskiej to informacja publiczna, zatem nie powinna być udostępniania poprzez darmowe platformy YouTube lub Vimeo, które nie spełniają obowiązujących dla informacji publicznej przepisów prawa.

Ile to kosztuje? Mniej niż się można spodziewać - atrakcyjna cena to atut tego rozwiązania.

 

 

Slider / slideshow

Wstawianie slidera (slideshow) na stronę www

Slider lub slideshow to aktywny element strony www, który wyświetla zmienne treści w wybranym miejscu. Slider może wyświetlać treści tekstowe lub graficzne, które zmieniają się po określonym upływie czasu. Slideshow stosuje się do często prezentacji promowanych aktualności lub wybranych najważniejszych elementów oferty. 

W systemie SkyCMS można utworzyć wiele sliderów i sterować ich parametrami np. ustawiać maksymalną ilość slajdów oraz wskazywać z jakich podstron ma pobierać treści.

 

Interaktywne mapy

Zastanawiasz się jak w przejrzysty sposób pokazać na stronie www najważniejsze obiekty związane z Twoją organizacją? Posłuż się interaktywną mapą, która umożliwi Tobie zaznaczanie m.in. placówek oświatowych, parkingów oraz obiektów turystycznych. Mapa interaktywna może posłużyć także do wyznaczania tras do zaznaczonej na niej punktów. 

Interaktywne mapy